Kalite

Dünyanızı Aydınlatan Enerji Sistemleri

Kalite
Kalite Politikamız

DELTA UPS & Regülatör, güç elektroniği sektörünün lider markası ve yurt içi, yurt dışı enerji piyasasında en geniş müşteri ağına sahip olan firmalardan biri konumundadır. DELTA yönetimi üstün kalite politikasını bugüne kadar her zaman bu paralelde düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak bizlere göre, aşağıdaki unsurlarla direkt olarak ilişkilidir.

• Müşterilerimizin gereksinim duydukları hizmetlerin aksamaması için, düzenli ve sürekli elektrik enerjisi ihtiyaçlarını etkin ve güvenilir olarak sağlamak.

• Dünyadaki teknolojk inovasyonları, standartları yakından takip etmek ve değerli müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde ürünler tasarlamak.

• Müşterilerimize en uygun fiyatla, üstün kalitede ve güvenilir ürünleri mümkün olan kısa süre içerisinde teslim etmek.

• Satış öncesinde olduğu gibi, satış sonrasında da müşterilerimize gerekli desteği sunmak ve firmamızdan beklentilerini tam olarak karşılamak.

• Takım ruhu çalışma prensiplerimizin temelini oluşturmaktadır. Bu yüzden, yapılabilecek en ufak işçilik,üretim hatası tüm firmaya ait olacağı gibi, Türkiye ve Dünyada sağladığımız üstün başarılarda da tüm çalışanlarımızı pay sahibi olarak görmek ve takım ruhunu tüm seviyelerde hissettirmek.

• Yurt içi ve Yurt dışı çözüm ortaklarımız, global partnerlerimiz,yurt içi ve yurt dışı bayilerimiz ve Tüm Türkiye’deki teknik servis noktalarımız ile sıkı bir işbirliği içerisinde olmak, onları firmamızın adeta ayrılmaz birer parçası olarak görmek.

Yukarıda belirtilen esaslara dayanarak,Ana yönetim kadrolarımızdan tüm çalışan personelimize kadar herkes DELTA UPS & Regülatör Kalite Politikası’nı uygulamak, kalite sisteminin etkinliğini sağlamak ve geliştirmekle sorumludur.